🌹 «Я закінчила Дніпровський медичний університет за спеціальністю педіатрія. Проте держава вирішила, що країні потрібні сімейні лікарі, і мене направили в інтернатуру, як сімейного лікаря до Центру первинної медико-санітарної допомоги Миколаївського району. Я тут працюю рік після навчання як сімейник, але діти для мене завжди в пріоритеті. У мене діти і доросли — 1851 декларацій. Я отримую тут дуже багатий досвід роботи», — розповідає про себе Олександра Анатоліївна Соркіна.

🌹 Лікарка чарівно виглядає у своєму малиновому одязі на фоні рожевих троянд та блискіток, яких так полюбляють торкатись дітлахи.
«Працюю як по запису на прийом, так і в порядку черги. Я не можу відмовити людям, коли вони приїжджають за 30 На изображении может находиться: 1 человек, очки для зрениякілометрів звідси зі своїми проблемами. Я нікому не відмовляю. Але намагаюсь будувати дисципліну, щоб все ж таки записувались на прийом заздалегідь», — говорить лікарка Олександра.

🌹 Заходить молода мама з дівчинкою на руках, каже: «Температура у доньки вже 5 днів і не падає. Викликали швидку , вони виписали ось ці ліки , але вони не допомагають. Доня нічого не їсть, квола зовсім. Не знаю що робити». Дівчинка починає хникати. «Не треба плакунькати маленька, — говорить лагідно лікарка, — я тебе не торкаюсь, я тільки поговорю з твоєю мамою, дати тобі іграшку? ». А мамі спокійно, але впевнено каже: «Що ж ви стільки часу не приїжджали? Ви дзвонили мені ще 3 дні тому, я вам сказала приїхати до мене. Зараз я вимушена вже направити вас до стаціонару для проходження повного обстеження та лікування. Погляньте – дитинці ще немає 2 років, а вона така кволенька, температура не падає цілих 5 днів, пігулками тут не обійдешся». Далі готує необхідні направлення.

🌹 У вільний час Олександра любить з подругами потеревенити десь у кафешці , поки чоловік по справах в іншому місті. З тугою згадує улюблений Крим, в якому починала навчання на медика, та досі вважає його нашим!
Мріє Олександра про своє власне житло , яке зараз з чоловіком шукають. «Це обов’язково має бути сталінка, з високими стелями. Я хоч сама маленька, але мені потрібна компенсація – багато простору. Та й чоловік в мене високий», — жартує дівчина.
І у такої рожевої красуні  обов’язково все буде так, як мріє. І навіть Крим також буде нашим!

👍Якщо вам цікава публікація та Ви ії дочитали – не соромтесь поставити лайк  сторінці нашої організації) Для команди фонду цей клік дуже важливий. Залишайтесь з нами – ми плануємо поділитись історіями про інших лікарів.

#HealthLink #ШануємоЛікарів