— Як могла Руслана Омелянчук, зі своїми онлайн таблицями, спрацювати на упередження від КНП «Вознесенський міський центр первинної медико санітарної допомоги» — так жартома обурювалася старша медична сестра Пишина Ольга. Адже Вознесенськ завжди був передовиком впровадження новітніх медичних технологій.
Для деяких учасників матеріали сьогоднішнього тренінгу оправдали очікування, а для когось навіть перевершили  їх, так по закінченню заходу ділились враженнями учасники. Основними очікуванням було поповнити знання по ВІЛ-інфекції/СНІДу, добровільному консультуванню і тестуванню на ВІЛ та навчитися На изображении может находиться: 1 человекмотивувати партнерів людей, які живуть з ВІЛ пройти тест на ВІЛ.
Зібралися підвищити свій рівень обізнаності, щодо ВІЛ-інфекції/СНІДу, медичні працівники з міст Южноукраїнська, Вознесенська, Миколаєва та Воскресенської сімейної амбулаторії. Приємно усвідомлювати, що тестування на ВІЛ сімейними лікарями та гінекологами, які співпрацюють з проектом HealthLink «Прискорення заходів з подолання ВІЛ в Україні», не залишає їх байдужими до кожного відвідувача.
По закінченню учасники отримали сертифікати, подякували  за тренінг. Більшість виявили бажання, яке відповідає вимогам часу, бути залученими до тренінгів по початку антиретровірусної терапії(АРТ), опортуністичним інфекціям, стигмі і дискримінації.
Вважаємо, що тепер консультування на ВІЛ буде проходити більш природно та ефективно .

 

 

На изображении может находиться: 2 человека