?? Я пам’ятаю її ще зі школи, коли вона приходила до нас у двір відвідати когось хворого. Завжди із зачіскою, на каблучках , і вся така … ??Ніколи не пройде повз, завжди поцікавиться у всіх у дворі про самопочуття та як справи», — згадує колега сімейного лікаря амбулаторії №1 КНП ММР «Центр первинної медико-санітарної допомоги №3» Тетяни Сергіївни Tata Kudenko.

??«41 рік стажу роботи лікарем-терапевтом, а зараз — сімейником. І все на одному місці роботи! Коли мене в 25 років призначили завідуючою амбулаторією, я думала — невже я така стара?», — говорить посміхаючись  про себе Тетяна Сергіївна.

 В кабінеті затишний диванчик, а навпроти 2 великих акваріума з барвистими рибками , за якими так спокійно спостерігати та медитувати. На диванчику полюбляють присісти, відпочити та набратись позитиву співробітники не тільки амбулаторії, а і всього центру.
В кабінеті лікарка майже ніколи не залишається на самоті – завжди або пацієнти, або співробітники, або відвідувачі.

?? «Я все про тебе згадувала, Катю, як ти здала той тест на термо ….. коли в тебе підвищується температура від хвилювання!» — говорить Тетяна Сергіївна дівчинці, яка прийшла з мамою для отримання медичної довідки для університету. Лікар цікавиться до якого саме університету  дівчина вступила, запитує про брата, виписує список направлень на обов’язкові обстеження та консультації, надає адреси де все це необхідно пройти, а потім окремо консультує маму дівчинки.

?? Під час перебування в кабінеті тільки і чуєш — COVID, COVID. Спочатку розмови та розслідування щодо пацієнта, у якого виявився позитивний результат на коронавірус. А декларації у нього немає, тому Тетяна Сергіївна проводить консультацію по телефону ? самого хворого, пропонує укласти угоду з лікарем та зробити дослідження його дівчині. Потім консультування хворої сім’ї – все детально розпитає — про стан, температуру , прийом ліків, пояснює, як звичайно поводить себе організм при цій хворобі, дає поради.

?? В перерві між активною роботою,Тетяна Сергіївна із захватом розказує та показує на мобілці своїх онучок-близнючок Таню та Олю, з якими чудово провела відпустку.

А ще я точно знаю, що ця людина вміє смакувати життя – в прогулянці, в спілкуванні, в роботі, на дачної ділянці, в шопінгу, їжі,… Тому що саме вона навчила мене любити сир камамбер , коли ми вперше разом відвідали тренінг в рамках проекту HealthLink. Та не абиякий сир, а тільки конкретної марки! А коли людина так смакує життя – в неї самої, та у всіх поруч з нею, все буде добре.

Якщо вам цікава публікація та Ви ії дочитали – не соромтесь поставити лайк  сторінці нашої організації) Для команди фонду цей клік дуже важливий. Залишайтесь з нами – ми плануємо поділитись історіями про інших лікарів.
#HealthLink #ШануємоЛікарів