«Нарешті мої хвилювання позаду, що карантин з  корона вірусу, не дай Боже, стане на заваді проведення тренінгу для медичних працівників» — говорить керівник проекту Health Link Галина Висоцька.

Днями,в гарному готелі міста Миколаєва Reikartz Рівер, зі смачним обідом, перервами на каву та жвавим спілкуванням, в дружній атмосфері пройшов тренінг. Захід організовано для медичних працівників, які співпрацюють з проектом Health Link «Прискорення заходів з подолання ВІЛ в Україні».

0Враховуючи карантинні обмеження, сформована невелика крупа учасників, з Миколаєва, Братського, Березанського, Врадіївського районів. Тренерка, Кочергіна Ірина, допомогла присутнім поповнити  знання з ВІЛ-інфекції, добровільного консультування і тестування на ВІЛ, поділилася практичними навичками мотивування партнерів ВІЛ-позитивних людей пройти швидкий тест на ВІЛ, що є одним із основних компонентів проекту.

Особливий інтерес і бурхливе обговорення викликала робота в парах по мотивації партнерів ВІЛ-позитивних людей пройти обстеження на ВІЛ-інфекцію. Для цієї практичної роботи були запропоновані три сценарії: «телефонний дзвінок партнеру», «СМС-повідомлення/електронний лист партнеру» та «візит консультанта додому». IMG_9067Більш ефективним, на думку групи, виявився сценарій «візит додому».

Всі учасники залишилися задоволені, отримали сертифікати та невеличкі подарунки від фонду, подякували за тренінг. «Тренінг пройшов дуже цікаво, корисно, по вищому розряду. Мені сподобалось, що я можу одразу задавати питання та отримувати відповіді!» – так говорила одна з учасниць Ірина Берліян.

 

IMG_9088