З початку карантину вперше відбулась загальна зустріч медичних працівників  КНП «Миколаївського регіонального фтизіопульмонологічного медичного центру» Миколаївської обласної ради. Координатор Горячева Олена розповіла усім про проект «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується РАТН, його цілі, послуги, а головне про алгоритм взяття клієнтів на супровід.0

Фонд «Вихід» спільно з ВБО «Ініціатива заради життя» може брати хворих на стаціонарі у виняткових випадках. Це випадки коли у хворого нема паспорту, реєстрації на проживання та подібних проблем, а ми можемо спробувати допомогти хворому у вирішенні таких питань.

В рамках проекту ми надаємо клієнтам, які знаходяться на амбулаторному лікуванні продуктові набори, або подарунковий сертифікат на отримання продуктів тільки як заохочення \ винагороду за щоденний прийом протитуберкульозних ліків. Клієнти \ пацієнти, які знаходяться на стаціонарному лікуванні знаходяться на повному забезпеченні лікувального закладу, тому можуть отримати тільки консультативну допомогу, якщо є підопічними фонду «Вихід».

Сподіваємося на розуміння клієнтів і лікарів. Бажаємо усім оптимізму, здоров’я та гарного настрою, запорукою успішного лікування!

3

1