Когось можуть залишити байдужим фото тусовки з волонтерами Корпусу Миру, але не мене. Я вже думала, що знаю про ВІЛ якщо не все, звичайно, все одно дуже багато. А тут побачила, що майже нічого не знаю. Хоча сама в ВІЛ – сервісі з 1996 року, не думала що це вже історія – епоха.

 

1.3. 1 5

 

 

 

 

 

Скільки було помилок зроблено, які ми і досі розплутуємо. Так с початку говорили що ВІЛ – це хвороба маргінальних груп, тобто геїв, наркоманів та інших. А зараз ми бачимо що ВІЛ реально може стосуватись кожного. А розкрити що у когось є ВІЛ – це і досі дуже важко як для самої людини, так і для близьких. Хоча ми зараз маємо ліки, які дозволяють жити з ВІЛ як інші люди. А про першу публічну особу тільки після смерті весь світ дізнався від чого вона померла – а саме від СНІДу.

 

4

2

6

 

 

 

 

 

Дивлячись на весь цей шлях, який пройшов світ, країна та наше місто розумієш як багато зроблено, щоб дійсно епідемії залишитись в контрольованих рамках. Також розумію, якщо наша держава та органи влади не підтримують ті програми, які стримували розширення хвороби, ми  можемо втратити цей контроль.

Все ж таки ми з оптимізмом дивимося у майбутнє та пробуємо сьогодні жити повноцінним життям – тому щасливі бути серед однодумців та соратників.

Горячева Олена

Наша сторінка у Фейсбуці.