В умовах проведення медичної реформи старі напрацьовані роками схеми, алгоритми, шляхи переадресації клієнтів руйнуються, а нові ще не збудовані. Найчастіше в таких умовах саме наші клієнти страждають – не отримують своєчасно та якісно ті послуги, які повинні мати.

1 2

 

 

 

 

 

 

Тому фонд «Вихід» ініціював зустріч між обласним центром паліативної допомоги та інтегрованих послуг та Миколаївським міським протитуберкульозним диспансером, який зараз також знаходиться у стані перереєстрації та реорганізації. Ми запросили консультанта по комунікаціям, а саме Тетяну Савченко спецаліста — інженера порозуміння для покращення процесу налагодження діалогу та співпраці. Спочатку було проведено окремі зустрічі з кожною із сторін, а 25 жовтня сумісна.

3 4

 

 

 

 

 

 

Вважаємо що діалог та порозуміння відбулись! Кожен учасник зустрічі відкрив для себе щось нове та побачив наступні кроки для подальшої співпраці, налагодження комунікації з метою покращення послуг.

Наприкінці зустрічі було признано що це тільки початок налагодження процесу конструктивного діалогу, взаємодії, для чого потрібно запрошувати інших людей та структури. І в цьому фонд також може стати корисним.

 

Наша сторінка у Фейсбуці.