У дружній, майже сімейній обстановці, як завжди, пройшла остання зустріч медичних працівників ЦПМСД №3 по супервізії в рамках проекту Health Link. Усі присутні могли продемонструвати свій рівень з питань ВІЛ-інфекції/СНІДу, які отримували в продовж майже півроку діяльності консультанта по супервізії Ірини Кочергіної. Та для деяких учасників це вдалося не легко.З моменту першої супервізії у деяких учасників кардинально змінилось відношення до проекту, до сесій супервізій  і як результат —  вони активно підключились до роботи, почали консультувати та тестувати на ВІЛ інфекцію швидкими тестами за медичними показниками.

1 2

 

 

 

 

 

 

 

Присутніми  вперше на такому заході були інтерни які зазначили, що не відчули ще ознак синдрому професійного вигорання, на відміну від робітників зі стажем, що досить логічно, зрозуміло та радує. Поради надані самими учасниками і професіоналом як профілактувати  наближення такого синдрому в подальшому можуть бути корисними як в професійному так і особистому житті.

4 3

 

 

 

 

 

 

 

Остаточне анкетування показало, що учасники дуже задоволені змістом, форматом, атмосферою таких зустрічей. Вдячні як організаторам так і звичайно улюбленому фасилітатору та хочуть продовжувати такі зустрічі на регулярній основі !!!

Наша сторінка у Фейсбуці.