31 липня відбулось засідання обласної координаційної ради з питань, туберкульозу, наркоманії та ВІЛ-інфекції/СНІДу. Розглянуто ряд важливих питань, а саме:

  • Залучення позабюджетних коштів, у тому числі міжнародних організацій, для реалізації заходів, спрямованих на покращення якості, доступності і ефективності надання медичних послуг у виправних установах лікування засуджених та в місцях позбавлення волі. Інформація про міжнародні проекти, досягнення та наслідки.
  • Стан надання наркологічної допомоги населенню Миколаївської області.
  • Пілотування проекту Health Link, а саме тестування на ВІЛ швидкими тестами за ініціативи медичного працівника. Проблеми та шляхи вирішення.
  • Реалізація стратегії адвокації, комунікації та соціальної мобілізації в галузі контролю за туберкульозом в Україні на 2019-2021 роки.

 

2

34

 

 

 

 

Директор фонду Горячева Олена розповіла про хід виконання проекту Health Link. Діяльність проекту направлена на тестування пацієнтів у закладах охорони здоров’я на ВІЛ-інфекцію швидкими тестами за медичними показниками. Організація планувала працювати у 9 закладах, а зараз вже працює у 18. В період з 01.10.2018 по 30.06.19р. протестовано на ВІЛ 3678 пацієнтів, виявлено 100 ВІЛ+ (2,7%), на диспансерний облік взято 67 пацієнтів, на АРТ – 66.

Управління охорони здоров’я Миколаївської облдержадміністрації

Наша сторінка у Фейсбуці.