Тренінг в рамках проекту HealthLink «Консультування та тестування за допомогою швидких тестів на ВІЛ-інфекцію пацієнтів ЛПУ»  відбувся 18 липня в дуже зручному та красивому залі жіночої консультації. Надано інформацію про проект, його цілі та завдання, згадано про ситуації коли учасники були стигматизовані і до чого взагалі приводить дискримінація, що можливо та потрібно  робити для зниження стигми.

 

 

1 2

 

 

 

 

 

 

 

20 учасників дізнались  про статистичну інформацію по ВІЛ/СНІД у світі, Україні, Миколаївській області  та м. Южноукраїнську, що таке добровільне консультування та тестування на ВІЛ-інфекцію (ДКТ), шляхи передачі ВІЛ, ризики та профілактику інфікування, у тому числі на робочому місті. Конкретно говорили про основні принципи, методи консультування, цілі та завдання до тестового консультування, алгоритм постановки швидкого тесту на ВІЛ. На практиці кожен медичний працівник зробив  своєму колезі тест, зміг отримати навички, які в подальшому будуть використовуватися на робочому місці.

3 4

 

 

 

 

 

 

Оціночне анкетування до та після тренінгу показало, що рівень знать по ВІЛ-інфекції та постановці швидкого тесту значно виріс. Так до тренінгу 100% анкет мали невірні відповіді, після – на 5 питань отримано правильні відповіді усіма учасниками, та поодинокі невірні відповіді були в інших питаннях.   За відгуками учасників, тренінг проведено на професійному рівні, з отриманням дуже корисних  знань та навичок, отримані відповіді на актуальні питання, запрошували тренерів приїздить та проводити тренінги ще.

5 6

 

 

 

 

 

 

 

7 8

 

 

 

 

 

 

 

Наша сторінка у Фейсбуці.