25.06.2019 в міському управлінні охорони здоров’я м. Миколаєва відбулася робоча зустріч начмедів лікувальних закладів, які співпрацюють з благодійним фондом «Вихід», за запрошенням заступника начальника управління Фаюк В.В. та при участі координатора проекту «HealthLink» Висоцької Г.С.

 

начм 1

начм 2

 

 

 

 

 

 

 

Обговорювали питання співпраці закладів з фондом, а саме низьке охоплення тестуванням на ВІЛ загального населення та в першу чергу пацієнтів, яким призначено пройти тестування за клінічними показниками. Потрібно більш  якісне охоплення тестуванням на ВІЛ пацієнтів всіма сімейними амбулаторіями та лікарями первинної ланки всіх лікувальних закладів. Головна проблема низького охоплення тестуванням, за словами присутніх, є дефіцит медичних кадрів.

начм 3

начм 4

 

 

 

 

 

 

 

По закінченню зустрічі Фаюк В.В. зауважив, що питання  обстеження швидкими тестами на ВІЛ-інфекцію пацієнтів за клінічними  та поведінковими показниками,  виявлення і супровід  ВІЛ-позитивних людей знаходиться на особистому контролі начальників як міського так і обласного управлінь охорони здоров’я.

 

Наша сторінка у Фейсбуці.