На днях  в КНП ММР «Центр первинної медико-санітарної допомоги №4» відбулася супервізія для медичних працівників, яку провела супервізор Кочергіна І.В., в рамках  проекту міжнародної технічної допомоги Health Link: «Прискорення заходів з подолання ВІЛ в Україні».

Це вже друга сесія із шести,які заплановано провести для медичних працівників ЦПМСД №4.

Під час сесії обговорили критерії просування до мети «90-90-90» ООН з ВІЛ / СНІД та  роль медичних працівників у здійсненні компонента «Консультування та тестування з ініціативи медичного працівника».

Кожен зміг проаналізувати організацію та  процес тестування на ВІЛ-інфекцію за допомогою швидких тестів на своєму робочому місці та здійснення механізму переадресації клієнтів до соціального працівника або кейс менеджера проекту.

IMG-0991695def6bfc7310c38cfb53e8a0b6-V

 

 

 

 

 

 

Для здійснення якісного підбору пацієнтів для тестування на ВІЛ, опрацьовано МОЗ від 11.05.2010 №388 «Про удосконалення діагностики ВІЛ-інфекції». Присутні отримали по друкованому примірнику:

  • перелік захворювань, симптомів та синдромів, при яких пацієнту пропонуються послуги з ДКТ при зверненні по медичну допомогу в закладах охорони здоров’я незалежно від підпорядкованості;
  • алгоритм послідовності і взаємопов’язаності надання послуг з ДКТ;
  • перелік питань щодо ризикованої поведінки.

Детально опрацьовані питання стигми і дискримінації, які пов’язані з ВІЛ-інфекцією.

 

Наша сторінка у Фейсбуці.