Тренінг анонсований на 10 січня 2019р. було проведено 17 січня. У дружньому приміщенні головного лікаря центру первинної медико-санітарної допомоги (ЦПМСД) Миколаївського району відбувся тренінг «Консультування та тестування на ВІЛ-інфекцію за допомогою швидких тестів медичними працівниками ЛПЗ» в рамках проекту Health Link.

У заході прийняло лікарів та медичних сестер майже всіх амбулаторій (17 осіб) , які ознайомились з цілями та завданнями проекту.  Презентація стигми, стигматизація та дискримінація щодо ВІЛ-інфекції торкнулась почуттів медичних працівників. Вчились проводити консультування пацієнтів щодо тестування на ВІЛ-інфекцію, та практикувались проводити тестування швидкими тестами.

Тренери — Кочергіна Ірина та Горячева Олена мотивували учасників на проведення тестування на ВІЛ серед пацієнтів своїх закладів за медичними показниками.

«Нам будо дуже корисно, цікаво на вашому тренінгу. Та ми вважаємо що наша подальша співпраця буде дуже плідна та корисна в рамках цього проекту та в подальшому» зазначив наприкінці заходу головний лікар ЦПМСД Баранов Петро Володимирович.