З 2014 року Миколаївський місцевий благодійний фонд «Вихід» на базі Інгульського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області, який очолює підполковник внутрішньої служби Іванко Віталій Георгійович, проводить інформаційно — просвітницьку діяльність з особами, засудженими до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі.

В співпраці службовців Інгульського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області та представника Миколаївського місцевого благодійного фонду «Вихід» Кузьмук Тетяни Миколаївни постійно здійснюється прийом та консультування осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі.

0-02-05-f6e561e81c165ff44227d3b36d398b9ecbb6a11cd86a32c2dd102fec05627f2e_9e2b0d62

Спільні мотиваційні консультування зазначених осіб проводяться у день відмітки засуджених до покарань осіб, не пов’язаних із позбавленням волі згідно індивідуального графіку. Основною ціллю роботи фонду є профілактика ВІЛ-інфекції, туберкульозу та інших соціально небезпечних хвороб і пропаганда здорового образу життя.  Під час консультацій соціальний працівник Тетяна Миколаївна інформує громадян щодо діяльності фонду, пунктів та переліку надання послуг, надає інформаційні матеріали щодо безпечної поведінки, мотивації до здорового способу життя тв. ін.