11 травня проведено робочу зустріч з питань реалізації проекту «Регіональний діалог з питань реформи охорони здоров’я» в Миколаївській області. Партнери – Миколаївський місцевий благодійний фонд «Вихід» та Миколаївський обласний центр здоров’я – обговорили ключові питання.
Мета проекту: налагодження соціального діалогу між органами місцевого самоврядування, керівниками та лікарями закладів первинної мережі надання медичної допомоги, населенням з метою просування реформи в галузі охорони здоров’я та зниження соціальної напруги.
Серед передбачених проектом заходів: аналіз перебігу процесу автономізації закладів охорони здоров’я, визначення проблемних питань взаємодії керівників закладів охорони здоров’я, що автономізуються, та місцевої влади; місцевих програм щодо надання стимулів в сфері охорони здоров’я. А також проведення моніторингу впровадження приписної кампанії (укладання декларацій пацієнтів з лікарями), соціологічного дослідження, підготовка аналітичного звіту результатів дослідження, публічного обговорення в форматі круглого столу.
! Ця публікація була підготовлена в рамках проекту «Просування реформ в регіони» за сприяння Європейського Союзу (http://ec.europa.eu/europeaid) та Міжнародного фонду «Відродження» (http://www.irf.ua), який реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій та «Європейською правдою». Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю Миколаївського місцевого благодійного фонду «Вихід» і жодним чином не відображає точку зору Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження»

https://www.facebook.com/

1