31 серпня 2016р.

В офісі фонд «Вихід» відбулась чергова зустріч партнерів Миколаївських обласних фтизіатричних служб, Миколаївської міської фтизіатричної служби  та неурядових організацій.

На зустрічі вирішувались, насамперед, питання впровадження проекту  «Надання соціально психологічного супроводу хворим на мультирезистентний туберкульоз (МРТБ) у Миколаївській та Полтавській областях для формування стійкої прихильності до лікування на амбулаторному етапі» в рамках проекту «Challenge TB», який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) и здійснюється американською неурядовою організацією PATH.

Обговорювався хід виконання проекту усіма партнерами, вносились пропозиції щодо покращення якості. Наприклад, головний лікар Миколаївського протитуберкульозного диспансеру Георгіїв П.В. запропонував закінчення ведення клієнта МРТБ тільки після отримання висновку ВКК що клієнта/пацієнта повністю вилікувано, а не тільки закінчив приймати усі ліки. Директор ММБФ «Вихід» запропонувала інформаційні матеріали для клієнтів усім НУО, які самі розробили та тиражували.

Також обговорили питання створення робочої групи  по розробці обласної цільової соціальної Програми протидії захворюваності на туберкульоз на наступні роки. У 2016р. закінчується діюча програма на 2013-2016 роки, яку затверджено 21.12.2012 р.  №21.