Донор – МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні»

Термін реалізації – 01.10.2008 — 30.09.2009 р.р.

Мета – профілактитка ВІЛ та соціально небезпечних захворювань серед споживачів ін’єкційних наркотиків та робітників комерційного сексу.

Цільова група – Споживачі ін’єкційних наркотиків та особи комерційного сексу

Охоплення – 3050 СІН, 260 ОСБ.

Територія дії проекту —  м. Миколаїв, м. Баштанка, м. Снігурівка, м. Новий Буг, та селища цих районів. На волонтерских засадах робота в селищах Еланецького та Березнеговатського районів.

Перелік послуг – консультування клієнтів по профілактичним темам. Розповсюдження  презервативів, медикаментів та дезінфектантів для до-медичної допомоги. Обмін шприців на Пунктах Обміна Шприців (ПОШ). Проведення тестування швидкими тестами на ВІЛ та сифіліс. Інформування населення та уразливих груп за допомогою тематичних буклетів, газет, брошюр. Проведення тренінгових занять з групами клієнтів. Консультування та допомога лікарів-фахівців: нарколога, інфекціониста, гінеколога, дерматовенеролога. На ПОШ проводились консультації психолога та юриста. Соціальний супровід клієнтів проекта в медичні заклади (ОЦПЛС, МОКВД, ЦРБ районів). Оформлення споживачів наркотиків на стаціонарне лікування в наркологічний диспансер. Переадресація клієнтів  в проекти інших НПО по немедичному догляду, АРТ, ЗТ. Проведення груп само/взаємодопомоги в громадському центрі – Айвазовського, 13. Проведення робочих зустрічей, тренингів для персонала з метою підвищення іх рівня поінформованності та навичок консультування, а також з профілактики емоційного вигорання.