Стати волонтером

Волонтерська робота існувала в усі часи, але в наші дні стала розвиватися набагато інтенсивніше. Це обумовлено великим і зростаючим числом соціальних проблем, у вирішенні яких волонтери просто незамінні.

 

Чому люди стають волонтерами?

1. Ідея. Кожна людина відчуває потребу бути потрібним комусь і бути учасником будь-якого проекту. Дуже важливо, щоб від результатів своєї діяльності особистість відчувала самоповагу і задоволення.

2. Потреба в спілкуванні і новизні. Деякі люди відчувають самотність, тому приймають рішення стати волонтером. Це відмінна можливість знайти нових друзів, зайнятися чимось цікавим і відкрити для себе нові можливості.

3. Самореалізація. Кожен доброволець отримує можливість поліпшити своє соціальне становище, встановити нові зв’язки, придбати повагу в суспільстві і отримати додаткові знання щодо подальшого розвитку.

4. Творчість. Волонтерство — це відмінна можливість проявити себе в улюбленому виді діяльності, незалежно від отриманої раніше спеціальності.

5. Передача досвіду. Люди, яким вдалося впоратися з психологічними проблемами і хворобами, прагнуть передати свій досвід іншим. Вони знають, як найкраще запобігти проблемі і допомогти нужденним.

6. Подорожі. Багато волонтерські організації створюють поїздки і направляють в конкретні країни волонтерські команди. Що потрібно, щоб стати нашим волонтером? Почніть з малого — прийди і познайомся з нами.