Ділюсь враженнями ) та рішеннями. Перше в цьому році очне засідання 6.08.20. пройшло корисно – прийнято багато ділових рішень, а саме:

  1. Підготувати листи на керівників обласної ради та адміністрації з обґрунтуванням щодо необхідності виділення фінансування на соціальний супровід та допомогу у відновленні паспортів для безхатченків, які знаходяться на стаціонарному лікуванні туберкульозу.
  2. 1Звернутись до депутатів та адміністрації області з проханням виділити фінансування на оздоровлення та реабілітацію дітей з латентною формою туберкульозу. Зараз на обліку знаходиться 2906 дітей, але оціночні данні, що їх 50-60 тисяч. Така статистика тому що майже не проводиться діагностика серед дітей, а виявлення тільки в очатах інфекції.
  3. Запропоновано фондом «Вихід» в рамках проекту Health Link на наступне засідання координаційній ради запросити пару керівників лікувальних закладів первинної ланки 2щоб вони поділились досвідом впровадження наказу МОЗ №504 та інших наказів, що стосуються тестування на ВІЛ-інфекцію та подальшого супроводу ВІЛ – інфікованих. Виконання цього наказу є обов’язковим при підписанні угоди між лікувальним закладом та ЦГЗ (національним центром громадського здоров’я). Функція моніторингу виконання цих наказів полягає на ЦГЗ і вони мають свої механізми. На перший раз це можуть бути службові розслідування за зверненням громадян, наприклад, а далі може бути розірвання угоди між лікувальним закладом та ЦГЗ у випадку підтвердження порушення умов договору.
  4. Підготувати листи від імені координаційній ради на національну пенітенціарну службу о проблемах нестиковки нормативних документів між відповідною службою та областю та інших проблемах медичної служби пенітенціарної системи.
  5. Відносно COVID 19 – рекомендувати переглянути існуючу нормативну базу та рекомендувати для впровадження лікувальними закладами.

Так тримати) та сподіваюсь що ефективність роботи координаційній ради тільки покращиться )

45