На вигляд ця жіночка тендітна, ніжна та беззахисна. Але це тільки здається – зовнішність обманлива. Коли ви більше поспілкуєтесь, попрацюєте близько, то зрозумієте, що тут є і стержень, і характер, і можливість за себе постояти та не дати себе в обіду. Знайомтесь – Жиленко Ольга – координатор проекту «Тестування партнерів споживачів ін’єкційних наркотиків»  —  OCF-CITI.

Це самий молодий координатор у нашому фонді «Вихід» – ще і року немає, як працює з нами та вже має гарний досвід роботи в іншої неприбуткової організації (ВБО «Ініціатива заради життя»), в іншому проекті. Завдяки своїм професійним якостям змогла не тільки утримати проект на плаву, а і майже повністю змінити склад команди заради виконання завдань проекту. А завдання непросте – знайти нові випадки ВІЛ-інфекції серед споживачів ін’єкційних наркотиків та їх 3партнерів, близького оточення. Це в той час, коли на території області діє біля десятка різних проектів.

Скромна та чарівна, а ще турботлива мати та дочка, займається аматорськими танцями, має вдома цілий зоопарк – собаку, папуг та хом’ячків.  А наступній вірш саме про неї:

🖋А сильные люди не словом спасают,

А молча решают дела…

Хоть крест иногда непосильным бывает,

Ломаются оба крыла,

Но всё же тащить на себе продолжают

Тот крест, что не дан слабакам.

И сильных людей сам Господь поднимает

Из завистью вырытых ям…5

 

А сильные люди не ноют, не учат,

Являясь примером уже…

Для них не беда, что над городом тучи,

Важнее, что солнце в душе…

Кто хочет — добьётся!

Кто верит — тот сможет!

Прощавший — достоин любить…

Хоть сильные люди ломаются тоже,

Но в силах себя починить…

 

Ирина Самарина-Лабиринт, 2017
Источник: https://mislitel.info/category/61416-silnye-lyudi
© Мыслитель.инфо