Усім офісом обнімали, заспокоювали та підтримували координатора проекту HealthLink Галину Висоцьку,  після наданої Альянсом громадського здоров’я.

технічної допомоги. Ось такий реальний результат зустрічі!

А зустріч мала на меті підвищення ефективності реалізації проекту Health Link, у тому числі – аналіз та покращення процесів командної взаємодії, підвищення особистої  ефективності…

І як ви думаєте чим ми займались?1

Ми складали казочки… і ось що у нас вийшло:

Жив-був Вихід, довго, щасливо, але йому дещо застрягло в зубах. Коли йому виповнилось 15 років, щоб не було нудно, підкинули йому вірус у вигляді проекту #HealthLink. І понеслося: спокій втратили не тільки офісні працівники фонду, а й медичні працівники більшості ЛПУ Миколаївський області. Вихід став навмисно здійснювати безладні соціальні контакти та поширювати вірус HealthLink далі і далі – спочатку заразив наших медичних консультантів, ті 2— медичних працівників свого закладу, а вони — загальне населення.

У наших героїв, медичних консультантів, була спокуса ухилитися від вірусу HealthLink, але не так сталося як гадалося. Альянс підкинув їм нагороду, за тих, хто пройшов через HealthLink, у вигляді виплат бонусів.

Вихід прагнув зробити усю область героями, але деякі 3впали «смертю хоробрих нероб» в цьому нерівному бою. Виявилось,  що ті, хто вижили,  виробили стійкий імунітет до HealthLink, навчилися своєчасно не тільки систематично проводити тестування на ВІЛ, а також передавати звіти, модернізувати їх в онлайн формат, і тим самим зміцнювати свій імунітет.

Всі причетні до  HealthLink зараз в очікуванні нагород та світового визнання, і на шляху вироблення довічного імунітету до HealthLink.

4

А ще  під час зустрічі ми робили інші незвичні речі – наприклад малювали МАНДАЛУ та вкладали в неї різні інтерпретації: хто та як може розслаблятись. Наприклад – прогулянки, музика, фільми, переключення на іншу діяльність, друзі, сім’я, чоловік та інше, про що краще іноді промовчати… а залишити місце для фантазій:)

 

Наша сторінка у Фєейсбуці «Вихід»