“Чіп і Дейл поспішають на допомогу” — це твердження точно про теперішнього керівника проекту Олену Вишню.

Коли ця дівчина з’явилася у нас фонді та погодилась працювати соціальним працівником по напряму раннього виявлення туберкульозу серед споживачів наркотиків, я не могла повірити своїм очам, адже більшість кандидатів на цю посаду у 2013 році тільки при слові “туберкульоз” відмовлялись від роботи. І лише Олена з легкістю погодилась на цю роботу за невелику зарплату.

Вишенька —  справжня героїня, тому що про неї знято сюжет для програми СТБ ”Сюрприз” Олена виграла від телеканалу подарунок — оплату навчання в університеті! Зараз вона навчається вже на третьому курсі.

Так Олена виросла від соціального працівника до керівника проекту, та про неї можна сказати, що вона дійсно відповідальний спеціаліст — може спланувати як свій час так і роботу підлеглих, відстежити якість послуг, які отримують клієнти.  Вона може замінити практично будь-якого співробітника фонду та бути завжди “паличкою-виручалочкою”. та й за словом не полізе до кишені — завжди готова дати відсіч кривдникам.

Турботлива мамуся та дочка, улюблена жінка, яка любить іноді розважитись з подругами у вільний час).

На Оленку завжди можливо покластись тому що для неї не існують питання, які б вона не змогла вирішити – забезпечити супровід клієнту або розібратись в сучасної програмі обліку, підготувати презентацію проекту або «накрутити хвоста» працівнику, провести тендер або провести моніторінг   та завжди прагне якісної роботі від себе та підлеглих.  лена 3лена 4