«Сьогодні вже молодь тут сиділа та хіхікала, переглядаючи ролики про секс на нашому  новому телевізорі» — так зустріли нас сьогодні медичні працівники Центру первинної медико-санітарної допомоги №3 у місті Миколаїв. Такою була їхня реклама нового обладнання, яке щойно встановили в холі 2-го поверху. Така можливість з’явилася завдяки допомозі проекту #HealthLink,  Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health https://www.facebook.com/AlliancePublicHealth/   за фінансування USAID Україна https://www.facebook.com/USAIDUkraine/ .

 

Запрошуємо до перегляду наших нових відео 🙂 за адресою вул. Шосейній, 128.

Фонд «Вихід» рекомендував цей медичний заклад донорам, як одного з найкращих по проекту, для встановлення телевізора на якому усі відвідувачі поліклініки можуть переглядати короткі відео про правила особистої гігієни, ризики інфікування ВІЛ  та можливість проходження тестування на ВІЛ-інфекцію та гепатит С швидкими тестами.

4

1

 

 

 

 

 

 

Працівники Центру первинної медико-санітарної допомоги №3  співпрацюють з нашим фондом вже давно —   з грудня 2017 та одним з перших почали проводити безкоштовне  тестування містян на ВІЛ швидкими тестами за медичними та поведінковими показниками.

Не зважаючи на умови карантину, центр продовжує проводити тестування та знаходити нових ВІЛ – позитивних людей. Фахівці центру надають своїм пацієнтам психологічну підтримку,  допомагають стати на диспансерний нагляд, отримати АРТ-препарати, та і далі вести повноцінне здорове життя!

Запрошуємо пройти безкоштовне тестування на ВІЛ  у ЦПМСД№3 за адресами:

  • Сімейна амбулаторія №1 – вул. Погранічна, 22,
  • Сімейна амбулаторія №2- вул. Декабрістів, 23а,
  • Сімейна амбулаторія №3 — по вул. Шосейній, 128,

Сімейна амбулаторія  №4 – вул. Чкалова, 93.

3 101044628_2955837757786406_5758917236827881472_o