Друга сесія супервізії відбулась у 7 центрі первинної медико санітарної допомоги. Наші заходи порою нагадують мультфільм або вірш Самуіла Маршака —
Вот дом, Который построил Джек.
А это пшеница,
Которая в тёмном чулане хранится
В доме,
Который построил Джек.
А это весёлая птица-синица,
Которая часто ворует пшеницу,
Которая в тёмном чулане хранится
В доме,
Который построил Джек…..
Чому? Тому що кожен раз ми починаємо з того що згадуємо попередні теми, а потім починаємо вивчати щось нове. І цього разу були конкретні життєві ситуації з якими іноді пацієнти звертаються до лікарів, наприклад: тривала лихоманка, невмотивована втрата ваги, кандидози ротової порожнини (молочниця), тривала діарея, важкі бактеріальні інфекції та інші клінічні прояви. Як ми можемо проводити консультування в цих випадках.
Та загальна задача усіх супервізії, щоб на при кінці не сталось як у тому мультику про дім Джека, коли усе сплуталось, а треба щоб все встало на свої міста.
Наша сторінка у Фейсбуці.