Що ще можливо зробити для покращення виявлення людей що живуть з ВІЛ-інфекцією, але не знають про це?

Питання серйозне та не просте тому що наш фонд «Вихід» тести медичним закладам надає безкоштовно, персонал навчаємо, інформуємо, буклети та плакати надаємо, проводимо супервізії в рамках проекту, сприяємо в отримані телевізорів та відеопродукції з питань ВІЛ/СНІДу.

 

1-1

1-3

1-2

 

 

 

 

 

Ділимось, що почались супервізійні зустрічі для медичних працівників Миколаївського пологового будинку №2, жіночої консультації №2.  Вперше бажаючих стати учасником таких зустрічей було більше ніж можливо було вмістити у кабінеті.

З пологовим будинком БФ «Вихід» співпрацює з лютого 2019 року. Багато вже зроблено. За цей час  проведено 766 тестувань на ВІЛ швидкими тестами та виявлено 9 ВІЛ-інфікованих. Але багато є ще прогалин та перспектив для покращення діяльності.

1-5

1-6 1-4

 

 

 

 

 

Ми створили групу у фейсбуці «Тестувальники ВІЛ» https://www.facebook.com/groups/2744237288953083/ — це те,що ми самі змогли придумати для покращення діяльності. Запрошуємо ВАС також приєднатись та ділитись своїми думками, бажаннями, успіхами. Чекаємо від вас пропозицій, відгуків та відповідей на питання – що можливо зробити ще!!!

Наша сторінка у Фейсбуці.