«Організація надання соціальних послугу у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу за рахунок бюджетних коштів» — під такою назвою пройшов тренінг  у м. Вознесенськ 9-10 жовтня у малому залі мерії. Мета тренінгу – підвищити рівень знань та сформувати навички учасників тренінгу з питань організації надання та забезпечення сталого фінансування соціальних послуг у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на місцевому рівні.

Досвідчений тренер Нечосіна Олена надала теоретичні знання по Законодавчій базі, поняттям та приклади інших регіонів. В рамках презентацій та практичних вправ учасники отримали інформацію та обговорили систему надання соціальних послуг, всі етапи соціального замовлення, а також проведення оцінки потреб населення у соціальних послугах. В малих групах учасники обговорили потенційні пріоритети щодо соціальних послуг у сфері ВІЛ-інфекції/СНІДу з урахуванням специфіки епідемії в Вознесенську та Миколаївської області.

1 2

 

 

 

 

 

 

 

Другий день тренінгу було присвячено темам формування предмету соціального замовлення, а саме розробці специфікації соціальних послуг, визначення витрат на надання послуг, розрахунку орієнтовної вартості соціального замовлення. Також були проаналізовані різні конкурсні механізми/процедури закупівлі соціальних послуг, їх переваги та обмеження з точки зору різних типів послуг. На завершення тренінгу була проведена презентація щодо контролю, моніторингу та оцінки якості соціальних послуг.

3 4

 

 

 

 

 

 

 

У ході усного зворотнього зв’язку учасники говорили, що тема та знання, отримані на тренінгу дуже актуальні та корисні. Усі були задоволені змістом та якістю наданого матеріалу.  У деяких учасників навіть підвищилася самооцінка як надавача послуг.

5 6

 

 

 

 

 

 

 

Данний захід відбувся завдяки Корпусу миру та американському волонтеру Сідні Гошко.

Наша сторінка у Фейсбуці.