Команда фонду «Вихід» — працівників проекту з тестування населення на ВІЛ-інфекцію, швидкими тестами за медичними показниками,  17-18 вересня була в Києві на підсумковій зустрічі.

Корисно для усіх було почути загальні результати роботи проекту на рівні країни та регіонів. Координатор проекту Висоцька Галина презентувала результати роботи фонду. За 11 місяців протестовано на ВІЛ-інфекцію 5008 пацієнтів, виявлено 133 ВІЛ-інфікованих, 83 з них вже взято під медичний нагляд та призначено лікування.

1212

Присутні на зустрічі представники інших областей розповіли про свої досягнення та проблеми. Це дало змогу дізнатись більше про різний досвід та шляхи вирішення деяких проблем.

2 3 4

 

 

 

 

 

Одним із розділів робочої зустрічі була «Сесія-мрій» яка допомогла зрозуміти нам як  в наступному році досягти ще більших цілей по тестуванню на ВІЛ-інфекцію за медичними показниками та об’єднала нас майже у сім’ю. Учасники повернулись додому наповненими планів та натхненими  на подальшу працю.

5 6 7

 

 

 

 

 

Менеджер проекту Альянсу громадського здоров’я Марина Варбан подякувала присутнім за плідну співпрацю та попросила передати її всім, хто на місцях дотичний до діяльності проекту.

Наша сторінка у Фейсбуці.