21 серпня відбулась заключна зустріч медичних працівників сімейної амбулаторії по супервізії. Позитивна, вільна атмосфера завжди сприяє засвоєнню матеріалу. Проходять такі заходи в режимі діалогу – питання – відповіді, приклади та обговорення. Учасники водночас згадують теми всіх  попередніх зустрічей, а саме – що таке супервізія, ДКТ, маршрут ВІЛ позитивного пацієнта, проект Health link — цілі, завдання,що таке обстеження на ВІЛ за медичними показниками, та інші.

1 2

 

 

 

 

 

 

 

Пройдена остання тема серії супервізійних зустрічей – синдром професійного вигорання. Нажаль більшість учасників відчувають такі симптоми досить часто. Але кожен вже навчився самостійно справлятись з такими навантаженнями – хтось слухає музику, хтось прийме вдома контрастний душ, а хтось піде з друзями в кафе, або …
4 3

 

 

 

 

 

 

 

Наш улюблений консультант Ірина Кочергіна надала декілька додаткових порад, які можливо використовувати на робочому місті – такі як глибоке дихання, закритись на 5 хвилин у кабінеті та залишитись на самоті, додати табличку над робочим столом – лікар також ЛЮДИНА, та методику  А,В,С! Рекомендовано  мати у амбулаторії невеличку кімнатку виключно для персоналу, де можливо відволіктись від роботи, випити чашку чаю або кави, послухати музику, або просто поспілкуватись з колегами.
6 5

 

 

 

 

 

 

Наприкінці зустрічі – урочисте вручення сертифікатів та напутні слова учасникам.

Наша сторінка у Фейсбуці.