Зараз кожна людина, яка відвідала одну з жіночих консультацій міста Миколаєва, з якими співпрацює благодійний фонд «Вихід» в рамках проекту Health Link, має можливість  подивитись відеоматеріали з інформацією про ВІЛ-інфекцію та пройти тестування на ВІЛ.

Днями відбулось відкриття 3-х пунктів на базі пологового будинку №2 та міської лікарні №5 для інформування населення з питань ВІЛ-інфекції/СНІДу за допомогою відео роликів.  Жіночі консультації розташовані за адресами:

  • Вул. Еспланадна,61;
  • Вул. Космонавтів, 57;
  • Пр. Богоявленський, 336.

Заклади охорони здоров’я , в яких встановлено телевізори, заздалегідь обрали та підготували зручні місця в коридорах консультацій. Фондом «Вихід» проведено організаційну роботу по відбору, доставці телевізорів та відеоматеріалів, які надав міжнародний Альянс з ВІЛ/ СНІД в Україні.

заставка

2

 

 

 

 

 

 

 

Ми очікуємо що по перше – мешканці міста отримують корисну та правдиву інформацію про ВІЛ – інфекцію, яка допоможе  прийняти рішення про необхідність  звернуться до лікаря для проходження безкоштовного тестування на ВІЛ швидкими тестами та поділитися цією інформацією зі своїм оточенням. Запрошуємо кожного подивитись своїми очима на нову інформацію та зміни в нашому місті.

3

4

 

 

 

 

 

 

 

За звичай, у людей, які дізнаються більше про ВІЛ-інфекцію/СНІД,  зменшуються особисті страхи. Відношення їх до людей, які мають або живуть з ВІЛ,  стає більш толерантним.

Наша сторінка у Фейсбуці.