За успішне закінчення медіа школи міжнародний благодійний фонд «Час служити» надав нашому Миколаївському місцевому благодійному фонду «Вихід» безповоротну фінансову допомогу в рамках проекту «Відкритий світ-2» на інформування суспільства про діяльність нашої організації.

Командою фонду прийнято рішення про закупівлю кольорового принтеру та паперу задля виготовлення інформаційної продукції для різних заходів – тренінгів, акцій, тощо. Завдяки принтеру ми не тільки самі зробили презентаційний буклет фонду, а і в майбутньому зможемо використовувати його для тиражування кольорової рекламної та інформаційної продукції щоб інформувати  наших клієнтів та населення.

Так найближча запланована акція – 19 травня — день пам’яті людей, що померли від СНІД. Щорічно наша організація бере участь в іі проведенні, де ми нагадуємо мешканцям міста Миколаїв про шляхи передачі ВІЛ-інфекції, попередження та толерантне ставлення до людей з ВІЛ. Також проводимо консультування, пропонуємо дізнатись про свій ВІЛ – статус та отримати подальшу підтримку. І цього року ми вже підготували достатньо інформаційної продукції щоб бути впевненими що надамо інформацію всім бажаючим громадянам.

Наша сторінка у Фейсбуці.