В актовому зали, люб’язно наданому для проведення тренінгу  «КНП ВОЗНЕСЕНСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ» ВОЗНЕСЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, 6 лютого тренерами ММБФ «Вихід» проведено тренінг «Консультування та тестування на ВІЛ-інфекцію за допомогою швидких тестів медичними працівниками ЛПЗ» в рамках проекту Health Link.

У заході прийняли участь 18 лікарів та медичних сестер які ознайомились з цілями та завданнями проекту. Завжди непроста тема стигми, стигматизація та дискримінація щодо ВІЛ- інфекції дала зрозуміти важливість особистого неупередженого ставлення медичних працівників до пацієнтів. Питання епідемічного стану ВІЛ-інфекції в Україні та Миколаївський області приблизили учасників до розуміння того, що зараз епідемія стосується не тільки груп підвищеного ризику до інфікування, а і всього населення. Розглянуті етапи консультування пацієнтів щодо тестування на ВІЛ-інфекцію. Як завжди самою хвилюючою частиною стала практика проведення тестування на ВІЛ-інфекцію швидкими тестами.

Тренери — Кочергіна Ірина та Горячева Олена мотивували учасників на проведення тестування на ВІЛ серед пацієнтів своїх закладів за медичними показниками.

Учасники заходу відмітили, що тренінг для них був дуже актуальним, корисним та практичним, запрошували до проведення подібних тренінгів у майбутньому.

2

1

 

 

 

 

 

 

3

4

 

 

 

 

 

 

5

7

 

 

 

 

 

 

 

Наша страница в Фейсбук.