Сьогодні відбулась значна для нас подія – друге за цей рік засідання Обласної координаційної ради з питань ВІЛ, ТБ, наркоманії. Воно пройшло в залі нарад облдержадміністрації Миколаївської області, а директору фонду Горячевій Олені прийшлось очолювати цю зустріч за відсутності двох основних ведучих головуючих.

Найбільш емоційним та визвало багато питань був виступ представника департаменту соціального захисту населення. Кірова Олена Борисівна яскраво презентувала роботу свого закладу взагалі, але практично нічого не розповіла про діяльність саме в напрямках ВІЛ, ТБ та наркоманії. Більшість питань, які були задані учасниками засідання залишились без відповіді. А річний звіт діяльності департаменту за 2018 рік можливо отримати не раніше березня виключно по запиту.

Головне — було прийнято рішення більшістю голосів членів координаційній ради – внесення змін до діючої програми соціального захисту населення «Турбота» щодо включення послуг з ВІЛ, ТБ, наркоманії окремими пунктами до програми та виділення фінансування під ці послуги з обласного бюджету.

IMG_20181226_100529ок IMG_20181226_100522ок