29 травня відбулось засідання робочої групи з питань реалізації проекту «Регіональний діалог з питань реформи охорони здоров’я» в Миколаївській області, в якому взяли участь фахівці Миколаївського місцевого благодійного фонду «Вихід» та Миколаївського обласного центру здоров’я.
Під час зустрічі розроблено ретельний план реалізації проекту, заходів, що передбачаються ним. Йдеться про аналіз перебігу процесу автономізації закладів охорони здоров’я, визначення проблемних питань взаємодії керівників закладів охорони здоров’я, що автономізуються, та місцевої влади; місцевих програм щодо надання стимулів в сфері охорони здоров’я. А також проведення моніторингу впровадження приписної кампанії (укладання декларацій пацієнтів з лікарями), соціологічного дослідження, підготовка аналітичного звіту результатів дослідження, публічного обговорення в форматі круглого столу.
Мета проекту: налагодження соціального діалогу між органами місцевого самоврядування, керівниками та лікарями закладів первинної мережі надання медичної допомоги, населенням з метою просування реформи в галузі охорони здоров’я та зниження соціальної напруги.
! Ця публікація була підготовлена в рамках проекту «Просування реформ в регіони» за сприяння Європейського Союзу (http://ec.europa.eu/europeaid) та Міжнародного фонду «Відродження» (http://www.irf.ua), який реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій та «Європейською правдою». Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю Миколаївського місцевого благодійного фонду «Вихід» і жодним чином не відображає точку зору Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження»

https://www.facebook.com/