Нарешті, 8-го грудня 2017р відбулось довгоочікуване засідання Миколаївського обласної координаційної ради з питань протидії туберкульозу, наркоманії та ВІЛ-інфекції/СНІДу. Засідання відбулось в прекрасному залі Обласної Державної адміністрації.

Розглядались наступні питання:

  1. Стан розповсюдження наркоманії серед населення Миколаївської області та надання медичної допомоги хворим. Стан та проблемні питання здійснення медичних оглядів громадян, у т.ч. водіїв транспортних засобів на стан сп’яніння. Забезпечення сталості провадження замісної підтримуючої терапії для хворих з синдромом залежності від опіоїдів в закладах охорони здоров’я області. Доповідач Римар П.І.
  2. Забезпечення доступу пацієнтів до інтегрованих послуг та безперервного лікування ВІЛ-інфекції. Доповідач Матвієнко С.О.
  3. Стан надання медичної допомоги особам, взятим під варту та засудженим ВІЛ-інфікованих та хворих на ВІЛ/ТБ. Доповідач Моспан І.Я.
  4. Соціально — психологічний супровід хворих на МРТБ, звільнених з місць позбавлення воли, які знаходяться на амбулаторної фазі лікування. Доповідач Чуприна О.В.
  5. Забезпечення сталості медико-соціального супроводу хворих ЗПТ на сайтах Миколаївської області в 2018 році. Доповідач Скалько О.
  6. Внесення змін до складу ОКР. Доповідач Горячева О.П.