Договір про надання гранту №127-CDC-15-А від 01.12.2015р. був реалізований  за підтримки Центру з контролю і профілактики захворювань США (CDC) та МБФ «Альянс громадського здоров’я».

Період виконання 01.12.2015р. – 31.03.2017р.

Регіон проектної діяльності: м. Миколаїв.

Цільова група

Споживачі ін’єкційних наркотиків та члени їх соціальних мереж.

Мета проекту

Підтримка розширення лікування ВІЛ серед ВІЛ-інфікованих споживачів ін’єкційних наркотиків шляхом ефективного виявлення випадків ВІЛ-інфекції в спільноті та забезпечення соціального супроводу з використанням підходу кейс-менеджменту.

Завданнями проекту є наступні:

  1. Сприяння формуванню моделі поведінки серед клієнтів проекту, яка дозволить їм зберегти здоров’я та водночас виступити агентами зміни поведінки соціальних норм в спільноті
  2. Надання послуг з супроводу процесу тестування на ВІЛ-інфекцію клієнтами проекту
  3. Переадресація клієнтів проекту до інших соціальних і медичних послуг та проектів, що надають послуги у регіоні відповідно до потреб клієнтів
  4. Здійснення кейс-менеджменту, який включає підтвердження позитивного результату швидкого тесту на ВІЛ-інфекцію в ЗОЗ, постановку на ДО у зв’язку з ВІЛ-інфекцією, сприяння забезпеченню діагностики та своєчасного направлення на лікування, початок АРТ.

 

Визначені завдання досягнуті за допомогою реалізації програмних активностей в рамках двох напрямків (компонентів), що передбачені пілотом:

1) оптимізація виявлення випадків ВІЛ-інфекції (OptimizedCaseFinding, OCF) – заохочення до тестування на ВІЛ-інфекцію СІН та членів їх соціальних мереж, допомога у тестування на ВІЛ з використанням швидких тестів, надання якісних консультацій з профілактики ВІЛ-інфекції, мотивування клієнтів скористатися послугами соціального супроводу.

2) лікування за допомогою спільнот (Community Initiated Treatment Intervention, CITI) — безпосередній соціальний супровід кейс-менеджером, навігація конкретного клієнта до призначення АРТ.

Безымянный