Функціонування системи лікування, догляду та підтримки

людей, які живуть з ВІЛ, у Миколаївській області:

звіт благодійного фонду «Вихід» 

Миколаїв 2007

Ідея підготовки звітів НДО щодо функціонування системи лікування, догляду та підтримки людей, які живуть з ВІЛ, у Донецькій, Миколаївській і Херсонській областях належить ВБО «Коаліція ВІЛ-сервісних організацій». Звіти базуються на результатах досліджень, спрямованих на вивчення досвіду лікування, догляду та підтримки ВІЛ-позитивних людей і стигми та дискримінації ВІЛ-позитивних людей надавачами медичних послуг.

Авторський колектив:

Олена Горячева, директор БФ «Вихід»;

Валентина Іванова, соціальний працівник БФ «Вихід».

Авторський колектив звіту «Функціонування системи лікування, догляду та підтримки людей, які живуть з ВІЛ, у Миколаївській області» й організатори дослідження висловлюють подяку всім, хто долучився до роботи над дослідженнями і брав участь у розробці їх дизайнів, аналізі й обговоренні результатів:

Світлана Антоняк, Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В.Громашевського АМН України;

Надія Кабаченко, Школа соціальної роботи ім. В.І.Полтавця Національного університету «Києво-Могилянська академія»;

Марина Бондарук, Школа соціальної роботи ім. В.І.Полтавця Національного університету «Києво-Могилянська академія»;

Олена Нечосіна, ВБО «Коаліція ВІЛ-сервісних організацій»;

Наталя Підлісна, ВБО «Коаліція ВІЛ-сервісних організацій»;

Алла Бойко, Проект USAID|«Визначення політики з питань здоров’я», Технічне завдання 1;

Олена Трухан, Проект USAID|«Визначення політики з питань здоров’я», Технічне завдання 1;

Філіппа Лоусон, Проект USAID|«Визначення політики з питань здоров’я», Технічне завдання 1;

Лорі Болінгер, Проект USAID|«Визначення політики з питань здоров’я», Технічне завдання 1.

Ми висловлюємо подяку Миколаївському обласному центру профілактики та лікування хворих на СНІД, зокрема головному лікарю Ірині Василівні Кочергіній, за зацікавленість у нашій роботі й усіляке сприяння в організації проведення дослідження. Також дякуємо адміністраціям і медичному персоналу обласного наркологічного диспансеру, пологового будинку №3 м. Миколаєва, обласного протитуберкульозного диспансеру, обласного шкірно-венерологічного диспансеру, обласної інфекційної лікарні, жіночої консультації №6 м. Миколаєва, хірургічного відділення обласної лікарні, які люб’язно погодилися взяти участь у проведенні дослідження.

Наша особлива подяка всім тим ВІЛ-позитивним людям, які знайшли час і можливість поділитися з нами своїм досвідом та надали інтерв’ю.

Цей звіт було підготовлено й видано за щедрої підтримки американського народу через проект Регіональної місії Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні, Молдові та Білорусі «Визначення політики з питань здоров’я», Технічне завдання 1 відповідно до контракту № GPO-I-01-05-00040-00. Представлені у виданні погляди та думки є точками зору авторів і не завжди співпадають із позицією USAID та Уряду США.

Скачать