+3 (0512) 67-02-48 54031, Миколаївська обл., м. Миколаїв, ВУЛ. ПОТЬОМКІНСЬКА, будинок 16

Співробітники

Горячева Олена Павлівна
я 1
Директор Миколаївського благодійного фонду «Вихід» з 2003 року.
Хочу почати цикл знайомства з співробітниками благодійного фонду «Вихід»,   починаючи з себе – директора Олени Горячевої Олени.
Колись на самому початку моєї трудової діяльності майбутній начальник проводив зі мною співбесіду та задавав питання – креслити вмієш? – вмію; красиво писати вмієш? – вмію; малювати вмієш? – вмію; може і вірші можеш писати? – можу, все можу. Весь подальший час роботи він мені нагадував, що я все можу.
   Так,  дійсно вся моя трудова діяльність підтверджувала цю тезу та інколи я думаю що кадри с фільму «Операція И», де головний герой визивався відбувати трудову повинність:  – Цементний завод – Я, холодокомбінат – Я, … це про мене. Потрібно вийти на вулицю та почати розмовляти з незнайомими людьми – будь ласка; потрібно знайти споживачів наркотиків та залучити до проекту – легко; провести опитування/інтерв’ю з представниками груп ризику щодо інфікування ВІЛ – нема проблем. Координувати  проекти –  зменшення шкоди, адвокації, дослідницькі, супровід хіміорезистентного туберкульозу та багато інших – все мені під силу. Потрібно заснувати неприбуткову організацію – буде зроблено. Я можу ще довго перелічувати все що мені під силу та що роблю – тренерство та консультування, експертиза,…. Але з останнього – намагаюсь бути також інформаційним менеджером фонду. Тобто – не тільки писати статті, замітки, але робити та обробляти фото, буди сценаристом, режисером, оператором, актором, критиком, монтажером, звукорежисером, кур’єром.
    Може все це здається занадто, але все це, та багато іншого, мені необхідно робити, як представнику неприбуткового сектору. Головне про мене, що я намагаюсь залишатись оптимістом, підтримувати свою команду, планувати майбутнє, думати як вирішити ті проблеми та виклики, з якими стикаються наші клієнти і партнери. І  часом, коли я дуже втомлююсь, я нагадую собі слова свого колишнього керівника “Я все ще можу все”.

 Бондаренко Марина Сергіївна
маринаГоловний бухгалтер фонду.
Освіта – Миколаївський політехничний технікум (молодший спеціаліст).
Миколаївський політехнічний інститут (бакалавр).
Спеціалізація: облік та аудит
З 2005 року працює в фонді бухгалтером.
З 2007 року головний бухгалтер.
Второе лицо фонда, а в реальности первое (потому что режиссура “денежные потоки”) – наш любимый главный бухгалтер, а точнее бухгалтер Марина Бондаренко.
Если спросить, кто в фонде летит на метле – это про Марину. Кто в курсе всех проектов, событий, проблем и сплетни – наш бухгалтер. Если вы думаете, что только режиссер в нашем может все, то вы ошибаетесь. Марина – это тот человек, для которого нет ничего невозможного. Если говорить, кто может закрыть амбразуру – это тоже Марина. Надо сделать первый выстрел / пробег соседей после пожара в офисе – ей нужно взять на себя координацию проекта, когда больше никого нет – заменить воротник и многое, многое другое!
Острый, красота, самопошив уникальные вещи и выглядит как модель. Но главное – неравнодушный человек, который проходит не только за свою работу, но за работу всего фонда, все проекты, думает как решить те проблемы, которые возникают в процессе ведения проектной деятельности, как красиво интерпретировать Пишите письмо, чтобы никому не обидеть и сказать “да” как есть и, конечно, всегда знает, чем использовать экономию средств грантов).
Марина не стыдно даже встать на стол, когда мы празднуем корпоратив и читаем детское стихотворение D. Павличка:
Я — ворона гонорова,
У меня дом в центре Львова,
И кроме того – не секрет –
Я необыкновенная ворона!

 


Вишня Ірина Василівна.
Вишня Ира - на сайт ок
Освіта – Миколаївський кооперативний технікум.
Працює у фонді з 2011 року спочатку соціальним працівником, з 2013 кейс менеджером по соціальному супроводу ВІЛ-інфікованих.
З 2015 року керівник напряму профілактика ВІЛ-інфекції серед споживачів ін’єкційних наркотиків в Кримінально виконавчих інспекціях м. Миколаєва та соціальним працівником по супроводу хворих на мультирезистентний туберкульоз на амбулаторному етапі лікування.

 


Вишня  Олена  Олександрівна
 2s
Освіта – Середня
У 2013 році почала роботу соціальним працівником за напрямом профілактики Туберкульозу.
З 2014 року стала керівником групи соціальних працівників проекту зменшення шкоди серед споживачів ін’єкційних наркотиків.
Має досвід проведення інтерв’ю з представниками груп підвищеного ризику.
Прошла вчення на більш ніж 12-ти тренінгах.

 


Кліменко Світлана Миколаївна

IMG_0121

Працює у Кримінально виконавчій инспекції Інгульского району.
В організації з вересня 2016 року.

 

 

 


 Козлов Андрій Вікторінович
OLYMPUS DIGITAL CAMERAПрацює в ММБФ «Вихід» комірником з 2014 року.
У вільний час любить мандрувати та медитувати.

 

 

 

 


Кузьмук Тетяна Миколаївна

IMG_0132

Працює соціальним працівником у Кримінально виконавчій инспекції Центрального району.
Закінчивши Миколаївський педагогічний інститут ім. Сухомлинського, отримала вищу освіту.
За спеціальністю – викладач всесвітньої історії та правознавства

 

 


Путіна Олексій Федорович
Освіта – Середньо-спеціальна
Працює у фонді ММБФ «Вихід» з 2009 року документатором бази 1С.
Вільний час проводить з сім’єю.